Odbierz bonusy powitalne w Kasynie Bet365. Na co może liczyć nowy gracz?

2013-12-13

W jednym z najlepszych i najbardziej popularnych kasyn internetowych na świecie bet365 możesz zdobyć dodatkową gotówkę na zabawę w kasynie już na samym początku przygody z hazardem. Jak to zrobić? To bardzo łatwe, nie ma tu zbędnych komplikacji. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie kasyna bet365 za pomocą dostępnego tam formularza rejestracyjnego, a następnie potwierdzisz swoją tożsamość odpowiednim dokumentem. Gdy Twoje konto gracza zostanie aktywowane będziesz mógł wpłacić swój pierwszy depozyt na konto i w zamian za to kasyno przyzna Ci bonus startowy o odpowiedniej wysokości.

Wybór bonusu startowego zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. W ofercie kasyna bet365 znajdują się trzy rodzaje promocji startowych. Każda z nich ma przypisany odpowiedni kod, który należy wybrać podczas wpłacania pierwszego depozytu. Możesz między innymi wybrać ‘Bonus standardowy’ w wysokości 100% gdzie minimalny depozyt wynosi 50 złotych a maksymalny bonus 500 złotych. Możesz wybrać kod bonusu startowego przeznaczonego tylko na sloty o wysokości 200% w którym minimalna wartość depozytu wynosi 50 złotych a maksymalny bonus aż 1000 złotych. Trzecią opcją jest ‘Bonus startowy VIP’ w wysokości 50%, w tej promocji minimalny depozyt wynosi 1000 złotych, a od kasyna można otrzymać maksymalnie 2500 złotych.

Należy pamiętać, że każdy otrzymany bonus podlega pewnym regulacjom ze strony kasyna, przede wszystkim aby móc go wypłacić należy zagrać nim odpowiednią ilość razy. W przypadku bonusu standardowego suma obrotów wynosi 20 razy, natomiast w przypadku dwóch następnych bonusów ilość obrotów wynosi 30 razy. Taką ilość obrotów dokonuje się naprawdę szybko, szczególnie gdy korzystamy z automatów do gry.

W kasynie bet365 możemy zagrać w ponad 200 dostępnych gier, niektóre z nich są darmowe, a w wielu z nich aktywne są progresywne jackpoty, które umożliwiają zdobycie wysokich wygranych.