Bonus na start w Kasynie 21Nova. Na co może liczyć nowy gracz?

2013-12-13

Kasyno internetowe 21Nova dokłada wszelkich starań by użytkownicy korzystający z jego usług byli w pełni zadowoleni oraz aby korzystanie z kasyna było komfortowe i przyjemne. Oferta kasyna 21Nova jest bardzo obszerna i różnorodna, ilość dostępnych dla klientów gier sprawia, że każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Miłośnicy gier karcianych mają możliwość sprawdzić się w pokerze i różnych odmianach blackjacka. W kasynie dostępna jest również ruletka zarówno amerykańska jak i europejska, dodatkowo dołączona została ruletka francuska.

Jeżeli preferujesz gry slotowe to możesz wybierać spośród slotów tradycyjnych, video slotów oraz tak zwanych novel slotów w których dominują bardzo wysokie wygrane. Aby jak najdłużej móc cieszyć się dobrą rozrywką w kasynie warto jest korzystać z licznych promocji organizowanych przez 21Nova. Wśród tych promocji bardzo opłacalna dla nowych użytkowników jest oferta bonusu startowego od pierwszego depozytu. Zgodnie z nazwą bonus ten jest przeznaczony dla nowych klientów kasyna którzy będą wpłacali swój pierwszy depozyt.

Aby korzystać z bonusu wystarczy ściągnąć aplikację kasyna lub też zarejestrować się na stronie 21Nova w sekcji „Gra na prawdziwe pieniądze”. Gdy konto będzie aktywne należy wejść w zakładkę o nazwie „Kasjer” i wpłacić depozyt. Wartość bonusu uzależniona jest całkowicie od sumy naszej wpłaty, im większy depozyt tym większy dodatek od kasyna. Możesz otrzymać nawet 25% wartości sumy depozytu aż do 250 euro. Możemy również skorzystac z High-Rollera jeśli wpłacimy na swoje konto 4000 euro. Wygraną można wypłacić dopiero wtedy gdy zostanie ona postawiona minimum 25 razy. Warto jednak wykorzystać ten bonus na składanie zakładów w grach, po to przecież właśnie dołączyliśmy do kasyna, prawda?