Graj za darmo w Bet365 - Sprawdź szaleństwo darmowych gier

2013-12-13

W kasynie bet365 w grudniu trwa gorączka promocji i darmowych gier, wszystko to dla klientów kasyna. Jedną z ciekawszych ofert obowiązujących w grudniu są bezpłatne gry. W wybrane dni w miesiącu grudniu możesz zagrać w najlepsze gry kasynowe za darmo! Czeka na Ciebie aż 25 różnych mini gier na automatach w których możesz się wcielić w swojego ulubionego superbohatera.

Możesz wybierać spośród czterech najbardziej popularnych gier slotowych takich jak Iron man 3, The Avengers, Wolverine i Spider Man. Co należy zrobić aby móc skorzystać z tej promocji? Wystarczy, że w okresie trwania promocji złożysz depozyt na swoim koncie w wysokości minimum 250 złotych W momencie składania ostatniego depozytu wystarczy, że wybierzesz kod swojej ulubionej gry.

Kolejną rzeczą jaką musisz zrobić to postawić na wybraną przez siebie grę 1000 złotych, w zamian za to otrzymasz dostęp do 25 darmowych gier. Pieniądze możesz postawić w grze innej niż te, które można zdobyć w tej ofercie promocyjnej, może być to Twoja ulubiona gra zarówno stołowa jak i wrzutowa. W sumie możesz zdobyć dostęp aż do 100 darmowych gier jeśli zakwalifikujesz się do wszystkich czterech wymienionych innych gier.

Promocja obowiązuje w dniach: 3., 6., 10., 13., 17., 20., 24., 27. i 31. grudnia 2013r. Oznacza to, że aby dołączyć do promocji należy złożyć depozyt właśnie w tych dniach. Pamiętaj, że jeśli nie wykorzystasz wszystkich gier to stracą one swoją ważność w ciągu 24 godzin od ich przyznania.