Na czym polega mobilny zwrot gotówki w Kasynie Bet365?

2013-12-13

W kasynie bet365, które uważane jest za jedno z najpopularniejszych i najciekawszych kasyn możesz już grać w swoje ulubione gry na telefonie komórkowym. Wystarczy, że posiadasz dostęp do Internetu oraz odpowiednią aplikację stworzoną przez bet365. Teraz możesz zawsze i wszędzie korzystać ze swoje ulubionego kasyna internetowego. W mobilnym kasynie nie masz żadnych ograniczeń, dostępne są tu wszystkie gry w które grasz przy użyciu komputera.

Dodatkowo jeśli korzystasz z mobilnego kasyna to bet365 Cię za to nagradza! A w jaki sposób? W taki, że codziennie za każdą swoją grę na telefonie komórkowym otrzymujesz od kasyna zwrot gotówki. By móc otrzymać zwrot należy zagrać w mobilnym kasynie dwa dni pod rząd by zarejestrować się do rozgrywki, a na Twoim koncie od razu pojawią się dodatkowe pieniądze. To co jest najlepsze w tej promocji to to, że zwrot gotówki wynosi tyle ile suma naszych przegranych! Kurs po którym otrzymujemy zwrot pieniędzy jest zależny od tego ile dni pod rząd gramy w mobilnym kasynie, co oznacza, że im więcej i dłużej gramy tym większy zwrot otrzymamy od bet365. Na przykład gdy gramy dwa dni z rzędu suma zwrotu wynosi 5%, a przy grze powyżej 5 dni pod rząd wynosi już 20%.

A w co należy grać? Tu już wybór jest Twój, możesz grać w swoje ulubione gry lub możesz wypróbować coś nowego, w kasynie dostępnych jest ponad 200 gier co oznacza, że o nudzie nie ma mowy. Graj w gry stołowe jak poker, bakarat, blackjack oraz ruletkę w których to los decyduje o Twojej wygranej. Możesz też zagrać w grach losowych na automatach, które są bardzo popularne ze względu na swoja prostotę jak i szybkość rozgrywek. Graj w co tylko chcesz, byleby grać.